Banner
Головна Скоро Про проект Архів Про нас Контакти
English

Про проект

З першого вересня Бізнес-Рада Україна-Європейський Союз розпочала новий проект – інформаційно-аналітичну телевізійну програму „Бізнес-Новини Україна-ЄС”.

Мета програми – інформувати український бізнес про останні зміни на ринку Європейського Союзу, як вони можуть вплинути на українських експорт, що необхідно зробити для того, щоб залишатися ефективним гравцем на цьому ринку.

Ми розповімо вам про те, чи існують ніші для українських товарів, якими є останні економічні тенденції та головні бізнес-події.

Місія України при ЄС та Торгівельно-економічні місії України в країнах ЄС допоможуть нам повідомляти про важливі зміни у двосторонніх торгівельно-економічних відносинах. Ми також готові відповісти на питання, які цікавлять вас.

Базуючись у Брюссель, програма „Бізнес-Новини Україна-ЄС” має прямих доступ до цінних джерел інформації, які допоможуть своєчасно отримати важливі новини та рекомендації.

Зручний формат програми, яка розміщена у глобальній мережі, дозволяє вибрати сюжети, які цікаві для вас, та подивитись їх у зручний час.

Ми працюємо, щоб допомогти вам.

Коментарі та відгуки
Updated on 2008-10-14